Omslag foto Wellness Tub

Safaritent met Wellness: 5-Sterren Glamping | Wellness Tub

Luxe safaritenten en compleet ingerichte lodgetenten zijn inmiddels niet meer weg te denken uit de verblijfsrecreatie. Om als vooruitstrevende camping of vakantiepark écht nog op te vallen en de absolute top van de markt aan te spreken, is er een nieuwe standaard vereist: de safaritent met wellness.

Door een private spa, hottub of een professioneel ijsbad direct op het vlonderterras of de kavel van uw safaritent te integreren, transformeert u een populaire glamping-accommodatie in een exclusieve 5-sterren wellness-ervaring. Wellness Tub is uw B2B-partner bij het realiseren van rendabele, onderhoudsvriendelijke wellness-glamping concepten.

Relaxed in de elektrische hottub zomer Wellness Tub

Waarom investeren in een safaritent met private wellness?

  • Maximale seizoensverlenging: Een standaard safaritent wordt buiten het zomerseizoen nauwelijks verhuurd vanwege het weer. Zodra u er private wellness aan toevoegt, verandert de tent in een sfeervolle herfst- en winterbestemming. Warme wellness compenseert de koudere nachten perfect.
  • Aanzienlijk hogere huvelopbrengsten: Gasten betalen bewezen hogere overnachtingstarieven (Average Daily Rate) voor accommodaties met een eigen jacuzzi of koudetherapie-faciliteit. Uw investering verdient zich hierdoor vaak al binnen één verhuurseizoen terug.
  • Unieke social media aantrekkingskracht: Een sfeervolle safaritent met een stomende hottub of een strak ijsbad tegen de achtergrond van de natuur is dé perfecte ‘Instagram-spot’. Uw gasten zorgen gratis voor de marketing van uw park!.

Ontdek onze luxe Glamping oplossingen

Ontdek hoe u uw glamping-ervaring kunt transformeren met luxe wellnessvoorzieningen voor safaritenten en leer meer over de voordelen voor uw accommodatieaanbod.

Transformeer uw safaritent met wellness

Leer meer over de voordelen van het integreren van exclusieve spa’s en ijsbaden in uw accommodatie om gasten een onvergetelijke ervaring te bieden.

Ontdek de luxe elektrische hottub red cedar van Wellness Tub
Wellness Tub

Duurzame en energiezuinige oplossingen

Ontdek hoe Wellness Tub u kan ondersteunen met duurzame, hufterproof en energiezuinige oplossingen die perfect aansluiten bij moderne safaritenten.

Verhoog de waarde van uw accommodatie

Optimaliseer de beleving van uw gasten en verhoog de bezettingsgraad door te investeren in hoogwaardige en betrouwbare wellnessfaciliteiten.

Wellness Tub Elektrische Hottub Canadian Red Cedar wood

Transformeer uw glamping met luxe wellness

Ontdek de ultieme voordelen van het integreren van wellnessvoorzieningen in uw safaritenten.

Duurzame spa’s en ijsbaden

Onze energiezuinige oplossingen zijn speciaal ontworpen voor intensief gebruik en verhogen direct de gasttevredenheid.

Hufterproof en betrouwbaar

Profiteer van robuuste installaties die moeiteloos meegaan en zorgen voor een zorgeloze operationele ervaring.

Unieke glamping-ervaring

Onderscheid uw safaritenten met exclusieve wellnessopties die uw gasten een onvergetelijk verblijf bieden.

Energiezuinige wellness-oplossingen

Als B2B-distributeur begrijpt Wellness Tub dat apparatuur in de recreatiesector aan de zwaarste eisen moet voldoen. Onze concepten voor safaritenten zijn specifiek geselecteerd op:

Duurzaamheid

Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals Aristech Acryl, die bestand zijn tegen intensief gebruik en alle weersinvloeden.

Infinity Spa 001 in sfeervolle avond setting Heerhugowaard

Laag energieverbruik

Onze spa’s en ijsbad-koelsystemen (chillers) maken gebruik van geavanceerde warmtepomptechnologieën, waardoor de operationele kosten voor uw park minimaal blijven.

Optimale hygiëne

Continu gefilterd water, essentieel om te voldoen aan de strenge hygiënerichtlijnen binnen de hospitality.

Informeer naar de maatwerk oplossingen voor uw glamping of vakantiepark.

Ervaar de ultieme wellnesservaring met de Wellness Tub Ultimate Spa 004 ECO

Samenwerken met Wellness Tub B.V.

Gevestigd in Schagen, ondersteunt Wellness Tub projectontwikkelaars, campings en glamping-resorts in de EU.
Wij produceren voor u op maat en denken proactief met u mee over de logistiek, de technische installatie en de marketing van uw nieuwe wellness-accommodaties.

  • Exclusieve B2B-condities ontvangen? Vul direct ons Partnerformulier in.
  • Direct advies op maat? Neem contact op via info@wellnesstub.com voor een vrijblijvende businesscase-berekening voor uw park.

Veelgestelde vragen over wellness bij safaritenten

Is een jacuzzi of ijsbad veilig te plaatsen op het vlonderterras van een safaritent?

Ja, mits er vooraf een goede constructieberekening wordt gemaakt. Een gevulde spa weegt al snel tussen de 1.200 en 2.000 kilo. Wellness Tub adviseert recreatieondernemers altijd over de juiste ondersteuning van het vlonderterras, of helpt bij het maken van een verzonken fundering direct naast de tent voor een veilige en esthetische integratie.

Hoe zit het met het onderhoud van wellness bij wisselende glamping-gasten?

Voor commercieel gebruik bij safaritenten zijn uitsluitend ‘hufterproof’ systemen geschikt. De wellness-oplossingen van Wellness Tub kunnen worden uitgerust met een afgesloten besturing (vraag naar de meerprijs). Hierdoor kan de gast niets ontregelen en heeft uw technische dienst minimaal werk aan de waterwissel en controle.